Google+ Followers

31 Temmuz 2014 Perşembe

The Balm Betty Lou Manizer

Hali hazırda Gratislerde %50 The Balm indirimi devam ediyor iken göz atabileceğiniz bir ürünü karalayayım dedim:) arkadaş tavsiyesi ile almıştım Betty Lou'yu ve çok sevdim AMA bir detay var ki az sonra paylaşacağım.Kendisi yine işlevsel bir ürün.Allık,Bronzer vee Far (en sevdiğim) olarak kullanabiliyorsunuz. Gelelim o detaya:Allık olarak kullandığımda bende sivilce yaptı! "Allah allah acaba bende mi sorun yahu?" Derkene uzun süreli kullanımlarım sonucu sorunun bende olmadığını iyice anladım.Bilmiyorum içerisindeki hangi kimyasal maddeye reaksiyon gösteriyor cildim ama bile bile lades yapmamak için artık allık olarak kullanamıyorum. Sadece far olarak kullanabiliyorum. Çok üzgünüm ama yapcak bir şey yok:) 


Rengi daha koyu. Tam bir bronz altın.Flaşlı çekimden dolayı biraz beyaza dönük çıkmış - Color es de oro-bronce pero se parece como blanco. Colour is gold bronze but seems like white because of flash       
Todavía Gratis sigue teniendo descuento de The Balm.Escribo un producto versátil.Lo he comprado por un aconsejo de una de amiga mia.estoy muy contenta excepto UN DETALLE.aunque tiene un lado negativo es un producto versátil. Se puede usar como sombra de los ojos,Bronzer y arrebol.este detalle es que cuando yo lo uso como colorete,me hizo acné.después de usarlo mucho tiempo he decidido que el problema no es de mí.no puedo usarlo como colorete pero funciona muy bien usando como sombra de los ojos.

It is still possible finding this product in discount of Gratis,The Balm.A long time ago started to use it with a recommend of my dear friend.i like it so much but there is a problem about me,my cheeks.because of using it as a blush got acnes on my skin.it is certain  because i decided it after using a lot of time.prefer using as an eyeshadow not using as a blush :( Yaz aylarında bronz tenlerde muhteşem görünecek bir bronzer.vücutta bile kullanabilirim o derece. Tasarımı da markanın diğer ürünleri gibi çok cici :) yalnız kırılma ihtimaline karşı dikkatli olmakta fayda var! Zira ben kendisini yanımda taşımıyorum korkudan dolayı:) ha bir de pigmentasyonu oldukça yüksek. Aman diyim fırçaya çook az alıp iyice dağıtmaya özen gösterin:) Unutmayın;iyi bir makyaj az ürün ve çok karıştırmayla orantılıdır:) Görüşmek dileğiyle,esen kalın :) 


3 yorum:


 1. Merhabalar bloğunuzu blog keşif etkinliği sayesinde keşfettim ve hemen takibe aldım :) çok güzel bir blog olmuş gerçekten.Bana da beklerim :D
  http://tasarimkaravani.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil
 2. Merhabaa:) hosgeldiniz diyeyim o zaman ^^ valla daha pek bi sey yapamadim ama begenmenize sevindim:) goz atacagim blogunuza :)

  YanıtlaSil
 3. rengi hoş görünüyor :)

  ben de bloğum beklerim yeni post var :)
  http://samiraslifeandstyle.blogspot.com.tr/2014/08/gezi-datca.html

  YanıtlaSil