Google+ Followers

24 Temmuz 2014 Perşembe

Gratis Bayram Indirimi

Yeniden merhaba:)
Ne yalan söyleyeyim indirim diyince ihtiyacım olmamasına rağmen gözüm dönüyo ve muhakkak bir şeyler almak istiyoruummm:) İndirimin ilk gününü sabrederek geçti ama ikinci günü bir bakayım dedim ve ufacık şeyler aldım. Yani kelimenin tam anlamı ile ucuz atlattım:) 
Hi again! :) 
There is a true that i can not stand all rate of the discounts even if i do not need it:) It is certain that i must sell thing. The first day of the discount passed without buy nothing but the second one was not like that and bought little things.
¡Hola de nuevo! :)
Cuando veo un descuento de algo no puedo resistirme y tengo que comprar algo:) primer día del descuento no había ni problema pero segundo día no era así y he comprado algunas cosas muy pequenitas:) 
Benri Pamuklar %25 civarinda indirimdeydi ve ben beğenerek kullanıyorum kendilerini:) fiyatları 3 ve 2 tl idi sanırım :)
El algodón de Benri tiene descuento de aproxidamente 25% y a mí me gustan mucho:) creo que se cuestan 3 y 2₺.
Cotton of Benri has a discount amount of nearly 25%.i like then and the price was 2-3₺.


Eklips marka fırçalardan açılı allık fırçasını daha önce almıştım ve çok beğenmiştim.Far fırçasını da denemek istedim ve attım sepete.Blending brush olarak da kullanabileceğimi düşünüyorum ve sadece 2.95₺ idi fiyatı.İhtiyacınız olmasa bile değerlendirin gitsin:) 
Anteriormente he usado la brocha de Eklips y me gusta mucho.Tengo intención de intentar lo nuevo y compré.voy a usarlo también como Blending Brush.se cuesta 2.95₺.no olvidéis a comprarlo.
I was using angled blush brush of Eklips and liked it so much that's why
bought new one.it is an eyeshadow brush but i will use it for Blending Brush,too.Even if you do not need it,buy it.it is so versatile.Maskeler de rutin bakımlarımızın vazgeçilmez parçası ve ben tek kullanımlık olanları genelde tercih ediyorum.çünkü beğenmezsem üzülmeden çöp;beğenirsem de yola devam:) oksijen bubbled olanları denemek istiyordum ve attım sepete:) 1.50₺ ye aldım kendilerini ve üzerinde "Maske" yazanlar 0.75₺ idi. Bu maskeler daha çok nemlendirici özelliğe sahip.cildimin kuru olduğu zamanlarda özellikle kullanıyorum:) seviyorum şikayetim yok:)) ama siz dikkat edin alerjik reaksiyonlara karşı:) Görüşmek dileğiyle,hoşçakalın :)


Máscara ( no sé exactamente cómo se dice "Mask" ) es una parte de nuestro RUTIN.Los precios son muy buenos y bajos.para mi CILT no hay un problema alergica.por favor cuidaos para no tener un problema así.(he hecho un resumen breve que podéis entender lo que cuento.) Hasta luego:) 

Mask is a part of routin skin care.Generally i prefer like that picture,for one usage.so i can determiner so easily which one is my favourite and no.Prices are so cheap and if catch them in discount,let them go together:p Attention please for a reaction allergical. i did not have a problem like that but it is beneficial having attention.Wish you have a great moment! Bye;)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder