Google+ Followers

22 Temmuz 2014 Salı

İpana Pro-Expert Diş Eti Koruyucu Diş Macunu

Herkese selam:) 
Yeni bir yazı ile sizlerleyim.Dişlerimiz o kaddaaaarrr önemli ki kaybedince anlaşılıyor bence.En azından benim için öyle oldu ve artık daha sağlıklı dişlere sahi olmak için elimden geleni yapıyorum.
Hola a todos:) 
Estoy aquí con un articulo nuevo.los dientes son muy importantes que no podemos entender esto hasta los perdemos.Por lo menos para mi era así y ya me cuido mucho.
Hello sweeties :) 
Here i am with a new writing.Teeth are so much important that we can understand it when lost them.At least for me.Started to care them for having teeth healthy.


Benim diş eti kanaması problemim vardı diş taşından olabileceğini söylediler ve bu ürünü kullanmaya başladım.şıp diye değil tabi ama yaklaşık 10gün içerisinde kanamada azalma oldu ve devam ettikçe daha da azaldı.iki aydır kullanıyorum ve oldukça memnunum.Benim gibi diş eti kanaması probleminiz varsa tavsiye edebilirim:) 
I had a problem about bleeding teeth. Doctors said me that it can be for excuse of tartar and advised me this product.after using it approximately 10 days saw the effect positive:reduced the bleeding.i am using it for 2 months and really so pleased for the result.i can recommend who have a problem like me.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder